Püsikutest rõõmu mitmeks aastaks

Püsikutest rõõmu mitmeks aastaks

Püsikutest rõõmu mitmeks aastaks

Püsikutest rõõmu mitmeks aastaks

Püsikutest rõõmu mitmeks aastaks

Kevadel ei ole kiiret lillepeenrate puhastamisega. Kuivanud varred ja sügisel langenud lehed, kaitsevad kasvu eel õrnu võrseid öökülmade eest. Kevade edenedes on võimalik varsi kohendada ja nende peale puistada Biolani Tavalise Kanakaka graanuleid (3 l/10 m2). Ülemiseks kihiks pannakse Biolani Aiamaa Must Mulda.

Püsikute peenar hoitakse umbrohust puhas.  Hallale tundlikutele taimedele nagu näiteks Foksid, pihustatakse regulaarselt Biolani Mereadruekstrakti (20 ml Mereadruekstrakti lahjendada ühes liitris vees), nii et taime lehed muutuksid hallituskindlaks.

Juulis-augustis kõikidele mitmeaastastele taimedele, sh püsikutele ja igihaljastele, annustatakse sügisväetisena Biolani Istutus- ja Sügisväetist.

Tavalised püsikud ei vaja talvist lisakaitset, kuid kiviktaimla taimed, igihaljad mitmeaastased taimed ja noored istikud, vajavad lisakaitset. Kevadkülmadele on vastuvõtlikud kuningliiliad ja rodgersiad. Hea kaitse külma ja kuivatava kevadpäikese vastu on Biolani Talvekate.

 

Tooted:

Biolani Tavaline Kanakaka ja Biolan Hobusesõnnikuväetis on aia üldväetised. Mõned nendes sisalduvad toitained on koheselt imenduvad ja mõned pika toimeajaga.

Biolani Istutus- ja Sügisväetis parandadab taimede talvist vastupidavust ja aitab kaasa taimede järgmise aasta kasvupungade tekkele. Seda väetist saab suvel kasutada ka mullas kaaliumikoguse suurendamiseks.


Teemaga seotud tooted

Biolan Aiamaa Must Muld

Biolani Aiamaa Must Muld on väetatud ja  lubjatud mullasegu harrastusaednikele. Mullas sisalduvad toitained rahuldavad ka nõudlikumate taimede vajadusi....

Biolan Hobusesõnniku Väetis

Biolani Hobusesõnniku Väetis on kompostitud hobusesõnnikust valmistatud hügieenne maheväetis. Väetis on kuivatatud ja graanuliteks vormitud, mistõttu on seda...

Biolan Tavaline Kanakaka

Biolani Tavaline Kanakaka on kanasõnnikust ja turbast kompostimise teel valmistatud puhas looduslik väetis NPK 4-1-2. See on kuivatatud ja granuleeritud....

Biolan Istutus- ja Sügisväetis

Biolani Istutus- ja Sügisväetis on orgaaniline, looduslik eriväetis mitmeaastastele aiataimedele. Istutus- ja Sügisväetis sisaldab fosforit ja rohkelt kaaliumi...