Õnn on pime!

Nii võid saada ka Sina ühel päeval 300 eurose reisi kinkekaardi omanikuks just siis, kui seda oodatagi ei oska. Selleks ei pea isegi mitte midagi ostma. 

Kirjuta siia vaid oma nimi ja e-kirja aadress ning osaledki loosimises. Vaata ka meie uhiuuest weebist aiandusteemalisi nippe ja nõuandeid siit

Kampaania reeglid.

1. Registreeri ennast kampaania kodulehel. Iga registreerija omab õigust vaid ühele registreerimisele. Mitmel korral registreerunud kõrvaldatakse loosimisest.

2. Kampaania ajal ja kampaania lehel registreerunute vahel loositakse välja viis (5) kolmesaja eurost (300) reisibüroo reisi kinkekaarti. Ostukohustust loosimises osalemiseks ei ole. Kampaaniat korraldab Biolan Baltic OÜ (reg nr 10053500).

3. Kampaania toimub 13.04.2018—31.12.2018 (kaasa arvatud). Võitjate loosimine toimub 15.01.2019. Loosimine toimub registreerunute nimekirjast juhusliku numbri valimisel, numbrid valib Biolan Baltic OÜ esindaja.

4. Võitjatega võetakse ühendust registreerimislehel märgitud e-posti aadressil ja lepitakse kokku kinkekaartide kättetoimetamise viis.  

5. Kinkekaardid kehtivad 30 kuud alates kinkekaardi registreerimisest.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:

e-kirjaga: myyk@biolan.com

Telefoni teel: +372 446 3381

Head loosiõnne!

 

Käesoleva kampaania käigus kogutud isikuandmete kaitse toimub juhindudes Isikuandmete kaitse seadusest. Seaduse leiad siit. Euroopa Parlamendi Isikuandmete kaitse üldmääruse leiad siit.

Seaduse mõistes on isikuandmete vastutav töötleja Biolan Baltic OÜ.

Käesoleva kampaania käigus kogutud isikuandmed on:
  1. mõeldud kasutamiseks kampaania auhindade väljaloosimiseks ning Biolan Baltic OÜ uudiste ja pakkumiste edastamiseks isikuandmed edastanud isikutele;
  2. isiku nimi ning e-posti aadress;
  3. säilitamisel Biolan Baltic OÜ andmebaasis ning kolmandatele isikutele neid ei väljastata, va isikule, kes Biolan Baltic OÜ volitusel ja järelvalve all teostab pakkumiste edastamist isikuandmed loovutanud isikutele.