Muru jõudsalt kasvama

Muru jõudsalt kasvama

Muru jõudsalt kasvama

Muru nõuab hoolt, et ta säiliks ilusana. Regulaarne lõikamine, väetamine ja lupjamine tagavad muru heaolu.

Väetage kevadel

Kevadel, pärast lume sulamist, laske murul taheneda nii, et see talub kõndimist. Siis tuleb muru rehitseda. Rehitsetud murule puistatakse väetiste graanuleid. Kauatoimiv Biolani Muruväetis sisaldab piisavalt toitaineid kogu suveks, kui niidetud muru jäetakse murule maha. Kui muru niidetakse harva ja niidetud rohi korjatakse ära, antakse murule lisaväetist juulis.

Sammaldunud muru väetatakse Biolani Muru Samblaeemaldajaga. Muru Samblaeemaldaja on väetis, mis kuivatab sammalt ja ergutab kõrreliste kasvu.

Niida regulaarselt

Niida muru vähemalt kord nädalas. Mida sagedamini muru niidetakse, seda kohevam see on. Kõige rohkem niidetakse muru kõrgusest üks kolmandik. Tavaline niidukõrgus on 4-5 cm. Kuumade ilmade ajal, on soovitav tõsta niitmise kõrgust, et muru ei hakkaks kuumuse käes kuivama.

Lupja

Kõrrelised naudivad lubjarohket mulda, seepärast tuleb muru lubjata iga paari aasta tagant Biolani Aialubjaga, 10-30 kg/100 m². Biolani Muruväetis sisaldab lupja, nii et hooldusväetamine õnnestub mugavalt väetamise ajal ja eraldi lupjamist ei ole vaja.

 

Tooted:

Biolani Muruväetis sisaldab palju pikatoimelisi toitaineid ja lupja, mis takistab sammalde kasvu.

Biolani Muru Samblaeemaldaja on teraline orgaaniline mineraalväetis, mis muudab muru tingimused sammaltaimedele ebasoodsaks ja sammal kuivab.

Biolani Aialubi on kiiretoimeline lubi kogu aias kasutamiseks, mille kasutamine on lihtne ja puhas.