Sügisväetamiseks on aeg käes

Sügisväetamiseks on aeg käes

Biolani Istutus- ja Sügisväetis sisaldab sobival orgaanilisel kujul fosforit ja rohkelt kaaliumi ning mikroelemente.

Sügisväetamiseks on aeg käes

Biolani Istutus- ja Sügisväetis sisaldab sobival orgaanilisel kujul fosforit ja rohkelt kaaliumi ning mikroelemente.

Nüüd on õige aeg anda mitmeaastastele aiataimedele sügisväetist. Parim väetis selleks on orgaaniline ja looduslik Biolani Istutus- ja Sügisväetis. Biolani Istutus- ja Sügisväetis sisaldab sobival orgaanilisel kujul fosforit ja rohkelt kaaliumi ning mikroelemente. Väetis ei sisalda grammigi talvisele puhkeajale üleminekut häirivat lämmastikku. Biolani Istutus- ja Sügisväetis sobib ka kasutamiseks istutamise ajal ning fosfori- ja kaaliumilisandina koos teiste väetistega. Kaalium parandab taimede külmakindlust ja fosfor ergutab järgmise aasta õiepungade teket.

Biolani Istutus- ja Sügisväetise väetamise kogused leiad siit.

Suurtele põõsastele ja vilja- ning ilupuudele antakse väetist otse juurealale. Nii omastab taim väetist kõige kiiremini. Puu aktiivseimad juured on tüvest sama kaugel, kui võra kõige pikemad oksad. Puu ümber tehakse maa sisse raudkangiga augud, kuhu väetis puistatakse. 

Väikestele põõsastele ja püsikutele võib väetist puistada taime juurte juurde otse maapinnale. Väetis rehitsetakse kergelt pinnasesse ja peale puistatakse õrn kiht Biolani Aiamaa Musta Mulda. Kastmine kiirendab väetisegraanulite lagunemist.

Sügisväetamise kohta saad lugeda ka Maalehe artiklist.
Artikli lugemiseks kliki siia.


Teemaga seotud tooted

Biolan Istutus- ja Sügisväetis

Biolani Istutus- ja Sügisväetis on orgaaniline, looduslik eriväetis mitmeaastastele aiataimedele. Istutus- ja Sügisväetis sisaldab fosforit ja rohkelt kaaliumi...

Biolan Aiamaa Must Muld

Biolani Aiamaa Must Muld on väetatud ja  lubjatud mullasegu harrastusaednikele. Mullas sisalduvad toitained rahuldavad ka nõudlikumate taimede vajadusi....

Teemaga seotud artiklid

Väetiste annuste tabel

Loodusväetiste õiged ratsioonid Marjad ja viljapuud   Kevadväetamine Sügisväetamine Köögivilja- väetis ...