Biolan Huussikka
Biolan Huussikka
Biolan Huussikka
Biolan Huussikka Biolan Huussikka Biolan Huussikka
Biolan Huussikka

Biolani Huussikka on Soomes valmistatud soe käimla prill-laud. See on konstrueeritud spetsiaalselt Biolani Kompostkäimla tarbeks, kuid selle pakutavat mugavust võib nautida ka teistes käimlates. Biolani Huussikka on valmistatud hügieenilisest, vastupidavast polüpropüleenist. Elastne vahtmaterjal ei purune kasutamisel ega ima endasse niiskust. Prill-laud on istumisel väga mugav ja soe ning seda on võimalik hooldada enamiku tavaliste koduste puhastusvahendite abil.

Ülevaade

Prill-laud kinnitatakse Biolani Kompostkäimla külge prill-lauas olevate kinnitustappide ja pakendis leiduvate kleepribade või kahepoolse teibi abil. Prill-laua kaanes on väike auk kinnitusnööri jaoks.

Traditsioonilise puidust istumisaluse sisse Biolani Huussikka sobiva augu tegemisel saab šabloonina kasutada pakendi tagaosa. Prill-laud kinnitatakse selles olevate kinnitustappide ja pakendis leiduvate kleepribade või kahepoolse teibi abil käimla istmekaane külge. Juhul kui Biolani Huussikka paigaldatakse puidust istumisalusel juba olemasolevasse auku, võib prill-laua alumisel küljel oleva kinnitusäärise vajaduse korral ära lõigata.


Teemaga seotud tooted